Strony internetowe z gotowych szablonów

Czy możliwe jest, aby za 500zł mieć w pełni wartościową, atrakcyjną wizualnie i dostosowaną do urządzeń mobilnych stronę internetową? Oczywiście, że tak! Wybierz sobie jeden z oferowanych przez nas szablonów, a my przy jego użyciu zbudujemy dla Ciebie stronę www.
Chcesz zobaczyć, jak prezentuje się dany szablon? Nie ma problemu. Podaj numer szablonu, który cię interesuje, a my opublikujemy go na naszym serwerze, abyś mógł przetestować jego działanie. A może chcesz zobaczyć i porównać 2 szablony?
Oczywiście opublikujemy je za darmo i niezobowiązująco. Jeśli nie będziesz chciał podjąć współpracy, to nie będziemy nachalni.

Czym jest szablon?

Szablon strony internetowej to najprościej rzecz ujmując jej szata graficzna, która została w odpowiedni sposób pocięta programem graficznym i sklejona kodem HTML.
Mając gotowy szablon, pozostaje nam tylko nanieść odpowiednią treść na stronę internetową, wstawić uzgodnione z Tobą zdjęcia i dodatki (galeria zdjęć, formularz kontaktowy itp.), opublikować stronę w internecie i zaindeksować w wyszukiwarkach.

Zalety i wady gotowych szablonów stron internetowych.

Największą zaletą stron internetowych wykonanych z gotowego szablonu nie jest ich konkurencyjna cena, a krótki czas realizacji. Przy stronie oryginalnej graficznie, rzadko zdarza się, aby od razy trafić w gust klienta. Często trzeba nanosić poprawki, gdyż to tło jest zbyt mdłe, ta czcionka niewyraźna, ten kolor gryzie się z innym itd. Ile ludzi, tyle gustów, a projektant za każdym razem musi się w owe gusta wstrzelić, co znacznie wydłuża czas realizacji strony. W przypadku strony z gotowego szablonu od razu widzisz jego stylistykę i albo Ci się podoba, albo wybierasz inny szablon.

Wady? Największą wadą stron www wykonanych z gotowego szablonu, jest brak panelu administracyjnego, umożliwiającego samodzielną zmianę treści na stronie. Zastanów się jednak, czy aby na pewno jest Ci to potrzebne? Jak często zmienia się Twoja oferta? Wielu klientów zamówiło sobie u nas stronę wyposażoną w Panel do zmiany treści, aby mieć możliwość dokonywania samodzielnych zmian, a później dzwonili do mnie po dwóch latach, bo zapomnieli jak się zalogować. Nie lepiej raz na 2 lata zapłacić 50zł za aktualizację? Zmiany kosmetyczne, takie jak adres, czy nr telefonu, wykonujemy dla naszych klientów za darmo (o ile nie trzeba tego robić kilka razy w ciągu roku).
Załóżmy, że prowadzisz firmę budowlaną, lub zakład fryzjerski i chcesz na bieżąco publikować zdjęcia dokumentujące Twoją pracę. Oczywiście jest to możliwe nawet na stronie niewyposażonej w panel CMS. Wystarczy połączyć stronę a Facebookiem (nie ma to wpływy na koszt wykonania strony www). Z pewnością nie raz i nie dwa widziałeś strony internetowe, na których zamieszczone było okno, automatycznie wczytujące zawartość firmowego konta na Facebooku. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, także dla stron posiadających system CMS, gdyż Facebook jest też nieocenionym źródłem klientów.

Wybór gotowego szablonu ma duży wpływ na cenę strony internetowej, bo choć do wykonania jest jeszcze cała masa opisanych wcześniej czynności, to tworzenie grafiki jest bez wątpienia najbardziej pracochłonne.

Nie pobieramy zaliczek i nie podpisujemy umów. Po zaakceptowaniu przez Ciebie wykonanej przez nas strony internetowej, publikujemy ją pod Twoją domeną i dopiero wtedy wystawiamy fakturę. Podana cena jest ceną Brutto.

Zobacz gotowe szablony, którymi dysponujemy!


TS-projekt
Wszelkie prawa zastrzeżone
kontakt: biuro@ts-projekt.pl