Wizytówka bez CMS - cena: 1100zł

Strona internetowa bez panelu do zarządzania treścią

Wizytówka jest to najtańsza oferta w naszym cenniku stron internetowych. Jest to opcja przewidziana na kilka podstron (zakładek typu: Strona główna, O nas, Oferta, Galeria itp.) o charakterze informacyjnym. Strona ta wykonana jest przy użyciu HTML 5, CSS 3 i HTML 5. Pod względem technicznym spełnia wszystkie wymogi i w niczym nie ustępuje pozostałym opcjom w naszej ofercie, poza tym, że nie będziesz mieć możliwości samodzielnej zmiany treści i zdjęć. Nim podejmiesz decyzję dotyczącą wyboru konkretnej opcji, to dokładnie przemyśl temat, gdyż z jednej strony częste i regularne zmiany treści na stronie są jednym z czynników, który wpływa na jej pozycję w rankingu wyszukiwania, a z drugiej strony często zdarza się, że klienci zamawiają stronę internetową z systemem zarządzania treścią, a później nic na niej nie zmieniają.

Przemyśl temat.
Strona internetowa z systemem zarządzania treścią daje dostęp do każdego elementu, który widnieje na stronie. W łatwy sposób możesz korygować swoją ofertę, cennik, dodawać nowe zdjęcia do galerii, tworzyć nowe podstrony itd.
W przypadku strony bez panelu zarządzania treścią każda zmiana będzie musiała odbywać się z udziałem mojej firmy, co wiąże się oczywiście z kosztami. Wielką niewiadomą jest też czas realizacji zleconych poprawek. To, że zlecisz je dzisiaj, nie oznacza, że będą zrobione na jutro. W prowadzeniu firmy często się tak zdarza (ostatnio coraz częściej), że na rynku jest olbrzymia ilość zleceń, w których można przebierać jak w ulęgałkach i kolejki do każdej poważnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku są coraz większe.
Koszty aktualizacji, tak samo, jak koszy wykonania strony, też idą w górę. To, że w tej chwili cena aktualizacji zaczyna się od 50 zł, to nie oznacza, że tak będzie zawsze.

Jeśli zatem przewidujesz, że zmiany na Twojej przyszłej stronie www nie będą się odbywać częściej niż raz do roku, to zamów sobie stronę bez systemu CMS. W każdym innym przypadku jest to dla Ciebie nieopłacalne.


Copyright © 2019 TS-PROJEKT Wszelkie prawa zastrzeżone
Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z naszym Regulaminem