Strona internetowa z oryginalną grafiką

Zalety unikalnej strony www.

Omówione wcześniej strony internetowe wykonane na bazie gotowych szablonów są w pełni funkcjonalne, atrakcyjne graficznie i pod pewnymi względami w niczym nie ustępują stronom unikalnym. Dlaczego zatem warto wyłożyć dwukrotnie większą kwotę, aby Twoja firma była reprezentowana w sieci przez unikalną stronę internetową?
Najważniejszą zaletą takich stron internetowych jest całkowite dostosowanie do urządzeń mobilnych. Poza tym strona z oryginalną grafiką jest stroną w stu procentach unikalną, budowaną według Twoich wytycznych i w odróżnieniu od strony z gotowego projektu całą jej zawartość można uporządkować tak jak sobie tego życzysz. Bez żadnych dodatkowych kosztów możesz dowolnie określić kolorystykę strony, pozycję menu, galerii zdjęć, Twojego logo, formularza kontaktowego, ilość kolumn i ich zawartość (ma to szczególne znaczenie, gdy np. chcesz zwrócić szczególną uwagę odwiedzających stronę osób na jakąś dziedzinę Twojej działalności lub produkt). Możesz też podać mi adresy kilku stron internetowych których szata graficzna trafia w Twój gust, abym miał się na czym wzorować.
Unikalna strona internetowa wykonana specjalne z myślą o danej firmie jest niczym szyty na miarę garnitur, który zapewnia jej prestiż i świadczy o profesjonalnym podejściu do potencjalnego klienta. Strona z gotowego szablonu rzetelnie przedstawi twoją ofertę, ale tylko unikalna strona w pełni wyeksponuje zalety Twojej firmy i pozwoli zabłysnąć Ci na tle konkurencji.

TS-projekt
Wszelkie prawa zastrzeżone
kontakt: biuro@ts-projekt.pl