Strona internetowa z Systemem Zarządzania Treścią

CMS ( System Zarządzania Treścią ) pozwoli Ci na łatwą i szybką zmianę zawartości Twojej strony. Jeśli zatem chcesz zmieniać treść Twojej strony, dodawać zdjęcia, tworzyć nowe podstrony, to jest to opcja idealna dla Ciebie.
Zaletami posiadania strony internetowej z systemem CMS są:
- możliwość dokonywania zmian w treści strony www bez wiedzy z zakresu kodowania stron i konieczności posiadania specjalistycznego oprogramowania;
- brak kosztów związanych z aktualizacją strony;
- łatwość i szybkość obsługi.
Stosowany przeze mnie system Joomla daje niemal nieograniczone możliwości związane z funkcjonalnością strony. W zależności od Twoich potrzeb mogę zamieścić Ci na stronie sklep internetowy, katalog produktów, galerię zdjęć, system zamieszczania ogłoszeń itp. a Ty będziesz mieć do tego wszystkiego dostęp z poziomu panelu administracyjnego.
Aby dowieść Ci jak cennym narzędziem marketingowym może być tego typu strona, omówię jej zalety na przykładzie małej firmy usługowej. Załóżmy, że prowadzisz firmę budowlaną. Na swojej stronie na bieżąco zamieszczasz zdjęcia i opisy ostatnio wykonanych usług, a zadowoleni klienci komplementują twoją pracę w zawartej na stronie księdze gości. Tak rzetelny opis działalności firmy zwróci na nią uwagę wielu potencjalnych klientów.
Prowadzona w staranny sposób firmowa strona internetowa wyróżni Cię na tle konkurencji, gdyż wzbudzi zaufanie u osób poszukujących świadczonych Przez ciebie usług.

TS-projekt
Wszelkie prawa zastrzeżone
kontakt: biuro@ts-projekt.pl