Pro CMS - rozbudowana strona z Systemem Zarządzania Treścią 1500 zł

Pakiet Pro CMS, podobnie jak pakiet Standard CMS zawiera bardzo intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania treścią, lecz jest od niego znacznie bardziej atrakcyjny wizualnie.

Podobno o tym, czy odwiedzający Twoją stronę internetową stanie się Twoim klientem w dużej mierze decyduje pierwsze wrażenie, jakie odniesie po zobaczeniu strony. Nowoczesna, dynamiczna, starannie wykonana strona internetowa utwierdza potencjalnego klienta w przekonaniu, że ma do czynienia z profesjonalistami, którzy zaoferują mu produkt lub usługę na najwyższym poziomie.
Wyobraź sobie taką sytuację. Wchodzisz do sklepu, aby kupić trzydziestokartkowy zeszyt w kratkę i na półce obok zeszytu z szarą, nudną okładką widzisz zeszyt ze starannie dopracowaną, ładną okładką. Który z nich wybierzesz?

Podobnie jest ze stronami internetowymi. Nasze społeczeństwo się bogaci i coraz mniej osób zwraca uwagę tylko i wyłącznie na cenę, a coraz bardziej na jakość. Atrakcyjna wizualnie, nowoczesna, dynamiczna strona internetowa pomoże Ci zdobyć ich zaufanie.

Chcesz wiedzieć, jak zmieniać treść na stronie internetowej? Zobacz poniższy film.


Copyright © 2019 TS-PROJEKT Wszelkie prawa zastrzeżone
Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z naszym Regulaminem