Projektowanie stron www - etapy

Kontakt

Błyskawicznie odpowiemy na każde pytanie lub ofertę. Bardzo proszę o podanie numeru telefonu kontaktowego, gdyż to bardzo ułatwi sprawę.

Przygotowanie materiałów na stronę internetową.

Abyśmy mogli zaprojektować stronę internetową spełniającą państwa oczekiwania, niezbędne będą następujące informacje:
- dane firmy oraz logo (jeśli je posiada ,
- charakterystyka działalności firmy,
- tematyka podstron, jakie mają znaleźć się na tworzonej przeze mnie stronie internetowej,
- kilka adresów stron www, których wygląd trafia w Państwa gust.
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wkomponowanie w szatę graficzną tworzonej strony internetowej kilku zdjęć dokumentujących działalność firmy, ale nie jest to warunkiem.

Publikacja strony internetowej.

Etap tworzenia strony internetowej kończy publikacja na naszym serwerze firmowym. Po ostatecznym zaakceptowaniu jej przystąpimy do rozliczenia i przeniesienia jej na Twoje konto hostingowe.

Dodatki na stronę internetową

Jednym z najbardziej atrakcyjnych dodatków wykorzystywanym podczas projektowania stron www jest galeria zdjęć. Nie pobieramy za nią dodatkowych opłat - jest ona traktowana jako jedna z podstron. Na stronach internetowych dosyć często wykorzystywane są też formularze kontaktowe. Najlepiej jest zamieścić go na podstronie kontakt - on także jest darmowy. W cenę omówionego wcześniej cennika projektowania stron www wchodzi również pozycjonowanie wstępne, oraz konfiguracja statystyk strony www szczegółowo informujących o ruchu na stronie i najczęściej przeglądanych materiałach.

Copyright © 2019 TS-PROJEKT Wszelkie prawa zastrzeżone
Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z naszym Regulaminem