Projektowanie stron internetowych

0.00 zł zaliczki. Za stronę internetową zapłacisz dopiero wtedy, gdy w pełni zaakceptujesz jej wygląd.

0.00 zł za nanoszenie poprawek. Po złożeniu zamówienia wykonam i opublikuję Twoją stronę na moim serwerze. Naturalne jest to, że każdy człowiek ma nieco inny gust i ti co podoba się jednej osobie niekoniecznie może podobać się drugiej. W związku z tym daję moim klientom możliwość zgłoszenia nieograniczonej ilości poprawek, które będą nanoszone aż do uzyskania zadowalającego efektu. Za nanoszenie poprawek nie pobieram dodatkowych opłat.

0.00 zł za wycofanie się ze zlecenia. Jeśli uznasz, że wygląd wykonanej dla Ciebie strony www nie spełnia Twoich oczekiwań, to możesz bez żadnych kosztów z Twojej strony zrezygnować z dalszej realizacji zlecenia. Masz to zagwarantowane w regulaminie świadczenia usług, do którego link jest w stopce.

0.00 zł za zakładanie kont e-mail. Bez dodatkowych opłat założę Ci tyle firmowych kont e-mail, ile tylko będziesz potrzebować.

0.00 zł za zastosowanie płatnych zdjęć na stronie. Mam wykupiony abonament na portalu stock.chroma.pl, skąd mogę pobrać zdjęcia na Twoją stronę internetową. Zastosowanie tych zdjęć nie zwiększa kosztu wykonania strony internetowej.

 

Korzystając z usług innych firm kupujesz kota w worku, gdyż zdecydowana większość z nich wymaga podpisania umowy i pobiera zaliczki.

Jeśli zlecisz mi wykonanie strony internetowej, to ryzyko współpracy jest po mojej stronie, gdyż jeśli wykonana dla Ciebie strona nie przypadnie Ci do gustu, to możesz wysłać mi maila z informacją o rezygnacji z dalszej współpracy i będzie po wszystkim.

Wykonuję strony od 8 lat (możesz to bardzo łatwo sprawic w internecie - moja firma, to TS-PROJEKT Tomasz Suwała, NIP: 684-234-324-1). Nie utrzymał bym się na rynku tak długo, gdybym nie był w tym dobry. Moja praca jest moją pasją. Z uwagą śledzę najnowsze trendy w projektowaniu stron internetowych i wdrażam je w wykonywanych przeze mnie projektach.

 

 Strony internetowe, które możesz samodzielnie edytować!

Każda wykonana przeze mnie strona internetowa wyposażona jest w prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny system zarządzania treścią, dzięki któremu będziesz mieć możliwość samodzielnej edycji treści na Twojej stronie www bez znajomości zasad kodowania.