Poniżej znajdziesz przykładowe strony internetowe, które wykonaliśmy dla naszych klientów. Powstały one według ich wytycznych. Czy tak będzie wyglądać Twoja strona internetowa? Nie koniecznie. To, co podoba się jednej osobie, niekoniecznie musi podobać się drugiej.

Przejrzyj poniższe przykłady stron internetowych, a może któreś z zastosowanych tam rozwiązań przypadnie Ci do gustu. Jeśli nie, to znajdź w internecie stronę www, która Ci się podoba, a my zrobimy podobną.

Wstępny projekt wykonujemy niezobowiązująco. Jeśli nie przypadnie Ci do gustu, to możesz wycofać się ze złożonego zamówienia, beż żadnych konsekwencji finansowych. Żadna z konkurujących z nami firm nie oferuje swoim klientom tak komfortowych warunków.

aklas.pl

Strona internetowa firmy Aklas

Strona internetowa krakowskiej firmy, zajmującej się dystrybucją rolet, żaluzji, bram garażowych, markiz itp.

Klienci zażyczyli sobie, aby strona www była prosta, przejrzysta, intuicyjna w obsłudze i aby na stronie głównej znajdowały się obrazki stanowiące przekierowanie do poszczególnych grup produktów, które oferują.

tanibus-24.pl

Strona internetowa firmy Tani Bus 24

Firma Tanibus-24 zajmuje się przewozem osób do krajów Europy Zachodniej.

Zażyczyli sobie, aby ich strona www była bardzo dynamiczna i aby zawierała wiele elementów animowanych. Była to jedna z najbardziej pracochłonnych realizacji.

annahomestyling.com

Strona internetowa dekoratora wnętrz

Z założenia miała to być minimalistyczna, bardzo przejrzysta i czytelna strona internetowa firmy z Cardiff w Wielkiej Brytanii, która zajmuje się dekorowaniem wnętrz.

blue-bus.pl

Strona internetowa firmy Blue Bus

Firma ta także zajmuje się przewozem osób do krajów Europy Zachodniej. Zlecenie na wykonanie tej strony zdobyłem z polecenia włąścicela firmy Tanibus-24, któremu wcześniej wykonywałem stronę.

kluki.pl

Strona internetowa firmy Gminy Kluki

Oficjalna strona www Gminy Kluki

omega-dach.pl

Strona internetowa firmy Omega dach

Firma Omega dach jest wiodącym w regionie dystrybutorem materiałów wo wykonywania dachów. Zatrudniają też ekipe doświadczonych dekarzy.

happydental.nl

Strona internetowa gabinetu stomatologicznego

Strona gabinetu stomatologicznego z Holandii. Gabinet ten prowadzony jest przez Polaków i nastawiony głólwnie na klientów z Polski, którzy pracują i mieszkają w Holandii.

ammar.pl

Ammar

Firma Ammar zajmuje się administracją i zarządzaniem nieruchomościami na terenie Warszawy.

hortan.pl

Hortan

Wykonanie strony internetowej zamówiło u mnie małżeństwo, które pasją do projektowania i tworzenia ogrodów zaraziło się podczas wykonywania własnego ogrodu.