Dodaj firmę do Google Map

Mapy Google jest to usługa umożliwiająca przedsiębiorcom utworzenia internetowej wizytówki dla swojej firmy. Na wizytówce tej znajdują się: nazwa firmy, adres, dane kontaktowe, godziny otwarcia i (co najważniejsze z punktu widzenia pozycjonowania) link do firmowej strony internetowej.
O staranne utworzenie wizytówki w Mapach Google należy postarać się jeszcze z innego powodu. Wizytówki te są wyświetlane przed organicznymi wynikami wyszukiwania, dzięki czemu można bardzo łatwo znaleźć się na pierwszej liście rankingu wyszukiwania.
Koniecznie przyłóż się do wykonania takiej wizytówki. Zamieść zdjęcia i opis zachęcający Twoich potencjalnych klientów do nawiązania kontaktu.
Na zamieszczonym obok przykładzie widać wynik, który wyświetlił mi się przed organicznymi wynikami wyszukiwania na hasło "prawnik Rzeszów".
1. Zaloguj się na swoje konto Google
2. Odwiedź stronę Google moja firma
3. Kliknij "pokaż firmę w Google"
4. Wypełnij formularz
5. Utwórz stronę firmy na Google+ (tworzy się automatycznie)
6. Poproś o kod aktywacyjny, a po jego otrzymaniu wprowadź go na stronie: google.com/local/verify

Film przedstawiający sposób na dodanie strony internetowej do Map GoogleLink do umieszczenia strony w Mapach Google: www.google.com/business/placesforbusiness

Zobacz także:
Facebook Google AdwordsMedia społecznościowe Katalogi Fora i blogi Pisanie artykułów Kontent-Marketing Pozostałe Podsumowanie


Copyright © 2019 TS-PROJEKT Wszelkie prawa zastrzeżone
Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z naszym Regulaminem