Firmy zajmujące się projektowaniem stron internetowych prześcigają się w oferowaniu różnego rodzaju dodatków i udogodnień, ale jest jedna, jedyna zaleta naszej oferty, której nie zaproponuje Ci nikt inny. Są to bardzo dogodne zasady współpracy:

  • Minimum formalności. Nie żądamy podpisywania żadnych umów i nie pobieramy zaliczek. Umowa jest ustna, a do rozliczenia przystępujemy dopiero na samym końcu, po opublikowaniu Twojej strony www.
  • Możliwość wycofania się z umowy. Jeśli wykonana przez nas strona internetowa nie spełni Twoich oczekiwań, to możesz zrezygnować z naszych usług. Wstępny projekt przygotujemy dla Ciebie na nasze ryzyko i jeśli go nie zaakceptujesz, to jest nasza strata.

Jak widzisz, u nas nie kupujesz kota w worku i masz pewność, że strona www, którą u nas zamówisz, spełni Twoje wszystkie oczekiwania.

Cena strony internetowej a jej zawartość

Ze stronami internetowymi jest trochę tak jak z samochodami. Przypuśćmy, że widzisz w telewizji reklamę fajnego autka za rozsądne pieniądze, idziesz do salonu, aby go kupić i... przydałby się jeszcze komputer pokładowy, nieco mocniejszy silnik, klima itp. Po podsumowaniu wychodzi prawie dwa razy więcej, niż wynosiła cena podstawowa.

Gdybym miał porównać ofertę niektórych projektantów stron www do sprzedaży samochodów, to w ramach ceny pakietu podstawowego oferują oni jedynie karoserię (he he he) - nawet za koła trzeba dopłacić.
Co otrzymasz w ramach naszego pakietu? - Masz to wszystko wyszczególnione w moim cenniku wykonania strony internetowej.

Może powiesz, że nie potrzebny Ci slider czy galeria zdjęć, ale zwróć uwagę na to, że ludzie kupują oczami i nic się tak nie liczy, jak pierwsze wrażenie, które odniosą po wejściu na Twoją stronę www. Formularz kontaktowy bardzo ułatwia podjęcie klientowi decyzji dotyczącej nawiązania kontaktu. Ludzie są z natury leniwi i nie zawsze chce im się przepisywać adres e-mail czy nr telefonu. E-mail oparty na twojej domenie też wygląda profesjonalnie (np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - my to robimy gratis. Szczegółowo wszystkie dodatki opisane są tutaj.

Dostosowanie strony do wymagań klienta

Każdy ma swoje upodobania i na temat gustów się nie dyskutuje. Po otrzymaniu wytycznych od klienta wykonujemy stronę internetową i wrzucamy ją na nasz hosting. Klient ogląda naszą pracę i przedstawia listę wytycznych dotyczących zmian, jakie należy nanieść w wyglądzie strony. Przeróbki te wykonujemy za darmo w ramach opisanego wcześniej cennika. Nie pobieramy za to dodatkowych opłat.

Promowanie strony w wyszukiwarkach

Wyszukiwarki, takie jak Google (a raczej przede wszystkim Google) mogą stać się cennym źródłem klientów. Aby jednak tak się stało, należy się o to trochę postarać. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy zapoznać się z moim poradnikiem dotyczącym promowania stron www w internecie i wszystko stanie się jasne. Oczywiście są firmy specjalizujące się w świadczeniu tego typu usług i jeśli chcesz, to możesz je wynająć, ale nim to zrobisz, zapoznaj się z treścią tego poradnika. Dlaczego? Nikt nie zajmie się lepiej Twoją stroną, niż ty sam, bo nikt inny nie włoży w to tyle serca.

RWD, czyli strony responsywne

Wszystkie strony, które obecnie wykonujemy są w pełni responsywne, czyli automatycznie dostosowują swoją budowę do wszelkiego typu urządzeń mobilnych takich jak tablety i smart fony. Jest to bardzo ważne, gdyż coraz więcej osób korzysta z tego typu "wynalazków". Najtańsze tablety kosztują w granicach 150 - 200 zł i w związku z tym są często kupowane i często dodawane jako prezent do umowy na internet lub telewizję. Fakt ten sprawia, że nawet jak ktoś nie chce go kupić, to i tak z dużą dozą prawdopodobieństwa go dostanie. A jak już dostanie, to będzie z niego korzystać. Tradycyjne strony internetowe mają sztywno określoną szerokość i aby zapoznać się z ich treścią na tablecie, należy nieustannie linijka po linijce przesuwać palcem poziomy suwak. Dostrzegło to Google i w swoich algorytmach wprowadziło 21 lutego aktualizację, która w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych najpierw bierze pod uwagę strony responsywne, a dopiero później pojawiają się tradycyjne. Sprawa jest trudna do zbagatelizowania, gdyż obecnie udział urządzeń mobilnych w przeglądaniu stron internetowych to 30%. Oznacza to, że posiadając tradycyjnie wykonaną stronę www, odcinasz się od 30% potencjalnych klientów.

Hosting

O internecie mówi się, że jest to świat wirtualny. Jest to nieco mylne pojęcie, gdyż każda strona zamieszczona jest na specjalnie do tego przygotowanym komputerze zwanym potocznie serwerem. Zamieszczenie strony na serwerze należącym do firmy projektującej strony www wiąże się z dużym ryzykiem. Jeśli w ofercie firmy widzisz hasło hosting pierwszy rok gratis, to omijaj ją szerokim łukiem. Dlaczego? Temat ten jest zbyt obszerny, aby go tu zwięźle przedstawić, dlatego przygotowałem podstronę Serwer.
Chcesz złożyć zamówienie? Zobacz, jak wyglądają poszczególne etapy projektowania stron internetowych.