Firmy specjalizujące się w projektowaniu stron internetowych często oferują różnorodne dodatki i udogodnienia, jednak moja oferta wyróżnia się jedną kluczową zaletą, której nie znajdziesz u konkurencji: dogodne zasady współpracy, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów.

  1. Formalności ogranicznone do minimum: Nie wymagam podpisywania umów ani pobierania zaliczek. Moja współpraca opiera się na zaufaniu, a rozliczenie następuje dopiero po zaakceptowaniu przez Ciebie finalnej wersji strony internetowej.
  2. Gwarancja satysfakcji: Jeśli wykonana przeze mnie strona nie spełni Twoich oczekiwań, masz możliwość wycofania się z umowy. Przygotowuję wstępny projekt na własny koszt, a jeśli go nie zaakceptujesz, ponoszę konsekwencje.

tworzenie stron www dlaczego ja

U mnie nie musisz kupować kota w worku. Masz pewność, że zamawiając stronę internetową mojej firmie, otrzymasz produkt dopasowany do Twoich potrzeb. W przeciwnym razie zrezygnujesz z zamówienia i pójdziesz gdzie indziej.

Co do ceny strony internetowej i jej zawartości, porównać ją można do zakupu samochodu. Początkowo wydaje się, że cena jest atrakcyjna, ale później okazuje się, że konieczne są dodatkowe dopłaty za wyposażenie. W mojej ofercie nie ma ukrytych kosztów. Wszystkie dodatki są jasno określone w moim cenniku stron internetowych.

Cena strony internetowej a jej zawartość

cena strony internetowej a jej zawartoscZe stronami internetowymi jest trochę tak jak z samochodami. Przypuśćmy, że widzisz w telewizji reklamę fajnego autka za rozsądne pieniądze, idziesz do salonu, aby go kupić i... przydałby się jeszcze komputer pokładowy, nieco mocniejszy silnik, klima itp. Po podsumowaniu wychodzi prawie dwa razy więcej, niż wynosiła cena podstawowa.

Gdybym miał porównać ofertę niektórych projektantów stron www do sprzedaży samochodów, to w ramach ceny pakietu podstawowego oferują oni jedynie karoserię (he he he) - nawet za koła trzeba dopłacić. Co otrzymasz w ramach mojego pakietu? - Masz to wszystko wyszczególnione w moim cenniku wykonania strony internetowej. Może powiesz, że nie potrzebny Ci slider czy galeria zdjęć, ale zwróć uwagę na to, że ludzie kupują oczami i nic się tak nie liczy, jak pierwsze wrażenie, które odniosą po wejściu na Twoją stronę internetową. Formularz kontaktowy bardzo ułatwia podjęcie klientowi decyzji dotyczącej nawiązania kontaktu. Ludzie są z natury leniwi i nie zawsze chce im się przepisywać adres e-mail czy nr telefonu. E-mail oparty na twojej domenie też wygląda profesjonalnie (np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - ja to robię gratis.

Dostosowanie strony do wymagań klienta

Po otrzymaniu wytycznych od klienta tworzę stronę internetową i umieszczam ją na moim koncie hostingowym. Po opublikowaniu wykonanego przeze mnie projektu strony internetowej, wysyłam Klientowi link, aby mógł ocenić moją pracę i przedstawić listę ewentualnych zmian w wyglądzie strony. Poprawki są wykonywane bez dodatkowych opłat, zgodnie z wcześniej ustalonym cennikiem.

Promocja strony w wyszukiwarkach

Wyszukiwarki, zwłaszcza Google, mogą okazać się niezastąpionym źródłem nowych klientów. Jednakże, aby to osiągnąć, trzeba w to włożyć nieco wysiłku. Wystarczy zapoznać się z moim poradnikiem dotyczącym promowania stron internetowych w Google, aby zrozumieć, jak to zrobić. Oczywiście istnieją firmy oferujące usługi w tej dziedzinie, ale zanim zdecydujesz się na ich wynajęcie, przeczytaj poradnik. Dlaczego? Nikt nie będzie bardziej zaangażowany w Twoją stronę niż ty sam, ponieważ nikt inny nie poświęci tyle serca.

RWD, czyli strony responsywne

Wszystkie moje aktualne projekty stron są w pełni responsywne, co oznacza, że automatycznie dopasowują swoją budowę  się do szerokości różnych urządzeń mobilnych, takich jak tablety czy smartfony. To istotne, ponieważ coraz więcej osób używa ich do przeglądania stron internetowych. Nie powinno to nikogo dziwić, gdyż większość telefonów komórkowych umożliwia korzystanie z internetu, a tablety są częstym dodatkiem do umowy na internet lub telewizję cyfrową. Nawet jeśli ktoś nie zamierza ich kupować, istnieje duże prawdopodobieństwo, że otrzyma taki tablet jako prezent. A kiedy już go dostanie, na pewno będzie z niego korzystać.

Tradycyjne strony internetowe mają ustaloną szerokość, co oznacza, że przeglądanie ich na tablecie wymaga uciążliwego przewijania poziomego suwaka. Google zauważyło ten problem i w lutym 2018 roku zaktualizowało swoje algorytmy, aby priorytetowo wyświetlać strony responsywne w wynikach wyszukiwania mobilnego.  Nie można tego lekceważyć, gdyż obecnie 60% użytkowników przegląda internet na urządzeniach mobilnych. Nieposiadanie responsywnej strony www może więc oznaczać utratę kontaktu z 60% potencjalnych klientów.

Hosting

O internecie mówi się, że jest to świat wirtualny. Jest to nieco mylne pojęcie, gdyż każda strona zamieszczona jest na specjalnie do tego przygotowanym komputerze zwanym potocznie serwerem. Zamieszczenie strony na serwerze należącym do firmy projektującej strony www wiąże się z dużym ryzykiem. Jeśli w ofercie firmy widzisz hasło hosting pierwszy rok gratis, to omijaj ją szerokim łukiem. Dlaczego? Temat ten jest zbyt obszerny, aby go tu zwięźle przedstawić, dlatego przygotowałem podstronę Serwer.
Chcesz złożyć zamówienie? Zobacz, jak wyglądają poszczególne etapy projektowania stron internetowych.