Strony internetowe z gotowych szablonów

Z pewnością zauważyłeś, że propozycja wykonania strony internetowej jaką tu przedstawiliśmy, kładzie duży nacisk na konkurencyjny cennik. Chcąc przygotować jak najtańszą ofertę, postanowiliśmy oprócz możliwości zamieszczenia strony internetowej na darmowym serwerze, dać jeszcze możliwość wyboru jednego z gotowych szablonów.

Czym jest szablon?

Szablon strony internetowej, to najprościej rzecz ujmując jej szata graficzna, która została w odpowiedni sposób pocięta programem graficznym i sklejona kodem HTML .
Mając gotowy szablon pozostaje mi tylko nanieść odpowiednią treść na stronę internetową, wstawić uzgodnione z Państwem dodatki (galeria zdjęć, formularz kontaktowy, itp.), opublikować stronę w internecie i zaindeksować w wyszukiwarkach .

Zalety i wady gotowych szablonów stron internetowych.

Największą wadą strony internetowej wykonanej na gotowym szablonie jest to, że w internecie może już być dziesiątki podobnie wyglądających stron. Dlaczego napisałem "podobnie", a nie "tak samo"? Gotowe szablony mają to do siebie, że ich wygląd ma najczęściej charakter ogólny, a ja - wykonując delikatną przeróbkę - nadaję mu taki wygląd, aby odwiedzający stronę bez zapoznawania się z jej treścią od razu wiedzieli, że znajdują się na stronie internetowej np. firmy budowlanej, a nie biura kredytowego . Do wykonania takiej przeróbki mogę wykorzystać nadesłane przez Was zdjęcia przedstawiające działalność firmy.
Wybór gotowego szablonu ma także duży wpływ na cenę strony internetowej, bo choć do wykonania jest jeszcze cała masa opisanych wcześniej czynności, to tworzenie grafiki jest bez wątpienia najbardziej pracochłonne.
Moja propozycja gotowych szablonów znajduje się poniżej.
Gotowe szablony

TS-projekt
Wszelkie prawa zastrzeżone
kontakt: biuro@ts-projekt.pl