Jak porównać cenny stron internetowych?

Na wstępie pragnę zaznaczyć jedną ważną rzecz - to nie jest tak, że tylko my jesteśmy jedyną uczciwą firmą na rynku, a reszta to sami naciągacze. Nie, wcale tak nie jest. Problem polega na tym, że na ogół osoby które poszukują wykonawcy swojej strony internetowej mają średnie rozeznanie w temacie i nie bardzo wiedzą jak porównać oferty. Zapoznaj się z treścią tej podstrony, a uzyskasz informacje które pozwolą Ci oddzielić ziarno od plew i nawet jeśli nie zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, to bez problemu wybierzesz innego solidnego wykonawcę.

Cena strony internetowej a jej zawartość

Ze stronami internetowymi jest trochę tak jak z samochodami. Przypuśćmy że widzisz w telewizji reklamę fajnego autka za rozsądne pieniądze, idziesz do salonu aby go kupić i... przydałby się jeszcze komputer pokładowy, nieco mocniejszy silnik, klima, itp. Po podsumowaniu wychodzi prawie dwa razy więcej niż wynosiła cena podstawowa. Gdybym miał porównać ofertę niektórych projektantów stron www do sprzedaży samochodów, to w ramach ceny pakietu podstawowego oferują oni jedynie karoserię (he he he) - nawet za koła trzeba dopłacić.
Co otrzymasz w ramach naszego pakietu? - Masz to wszystko wyszczególnione w moim cenniku wykonania strony internetowej Może powiesz, że nie potrzebny Ci slider czy galeria zdjęć, ale zwróć uwagę na to, że ludzie kupują oczami i nic się tak nie liczy, jak pierwsze wrażenie które odniosą po wejściu na Twoją stronę www. Formularz kontaktowy bardzo ułatwia podjęcie klientowi decyzji dotyczącej nawiązania kontaktu - ludzie są z natury leniwi i nie zawsze chce im się przepisywać adres e-mail czy nr telefonu. E-mail oparty na twojej domenie też wygląda profesjonalnie (np. kontakt@twoja-domena.pl) - my to robimy gratis. Szczegółowo wszystkie dodatki opisane są tutaj.

Dostosowanie strony do wymagań klienta

Każdy ma swoje upodobania i na temat gustów się nie dyskutuje. Po otrzymaniu wytycznych od klienta wykonujemy stronę internetową i wrzucamy ją na nasz hosting. Klient ogląda naszą pracę i przedstawia listę wytycznych dotyczących zmian jakie należy nanieść w wyglądzie strony. Przeróbki te wykonujemy za darmo w ramach opisanego wcześniej cennika - nie pobieramy za to dodatkowych opłat.

RWD - strony responsywne

Wszystkie strony które w chwili obecnej wykonujemy są w pełni responsywne, czyli automatycznie dostosowują swoją budowę do wszelkiego typu urządzeń mobilnych takich jak tablety i smartfony. Jest to bardzo ważne, gdyż coraz więcej osób korzysta z tego typu "wynalazków". Najtańsze tablety kosztują w granicach 150 - 200 zł. i w związku z tym są często kupowane i często dodawane jako prezent do umowy na internet lub telewizję. Fakt ten sprawia, że nawet jak ktoś nie chce go kupić, to i tak z dużą dozą prawdopodobieństwa go dostanie. A jak już dostanie, to będzie z niego korzystać. Tradycyjne strony internetowe mają sztywno określoną szerokość i aby zapoznać się z ich treścią na tablecie należy nieustannie linijka po linijce przesuwać palcem poziomy suwak. Dostrzegło to Google i w swoich algorytmach wprowadziło 21 lutego aktualizację, która w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych najpierw bierze pod uwagę strony responsywne, a dopiero później pojawiają się tradycyjne. Sprawa jest trudna do zbagatelizowania, gdyż obecnie udział urządzeń mobilnych w przeglądaniu stron internetowych to 30%. Oznacza to, że posiadając tradycyjnie wykonaną stronę www odcinasz się od 30% potencjalnych klientów.

Hosting

O internecie mówi się, że jest to świat wirtualny. Jest to nieco mylne pojęcie, gdyż każda strona zamieszczona jest na specjalnie do tego przygotowanym komputerze zwanym potocznie serwerem. Zamieszczenie strony na serwerze należącym do firmy projektującej strony www wiąże się z dużym ryzykiem. Jeśli w ofercie firmy widzisz hasło hosting - pierwszy rok gratis, to omijaj ją szerokim łukiem. Dlaczego? Temat ten jest zbyt obszerny aby go tu zwięźle przedstawić, dlatego przygotowałem podstronę Serwer
Chcesz złożyć zamówienie? Zobacz jak wyglądają poszczególne etapy projektowania stron internetowych.

TS-projekt
Wszelkie prawa zastrzeżone
kontakt: biuro@ts-projekt.pl